درباره شرکت حس خوب سفر

لوگو حس خوب سفر-درباره ما-min

شرکت حس خوب سفر با بیش از دو دهه فعالیت درحیطه انجام امور حقوق بین‌الملل در زمینه اخذ اقامت برای متقاضیان کشورهای اروپایی از جمله اسپانیا، ایتالیا، یونان و آلمان فعالیت دارد.‏ هدف اصلی این شرکت، ارائه برترین خدمات مشاوره‌ای با استفاده از روش هاى نوين به خصوص براى ايرانيانی ست که قصد دارند با اقامت در کشور مد نظر، شرایط زندگی و آینده‌ی بهتری برای خود و ‏خانواده‌ی خود رقم بزنند.
این شرکت با داشتن وکلای پایه یک اروپا و تفاهم نامه همکاری با شرکت های بزرگ مشاور املاک در اروپا با علم و تسلط بر تمام ماده قانونها، تبصره های قانونی، بخشنامه مرتبط با مهاجرت و اقامت در تمام مراحل براى ارائه خدمات مشاوره از لحاظ حقوقى و اقتصادى، در شرایط و مشکلات کنار متقاضیان بوده و تا رسیدن موکلین به ثبات در زندگی جدیدشان در کنار آنان میباشد.
شما ميتوانيد با عقد قرارداد ، از اين نظام ويژه و منحصر به فرد مشاوره اى بهره مند شويد. تمام هم‌وطنان ايرانى در سراسر جهان می‌توانند جهت مشاوره‌ی تلفنى اوليه به‌طور رايگان با ما تماس گرفته، و در صورت تمايل براى اخذ مشاوره حضورى با مشاوران ما هماهنگ كرده تا در اولویت فرصت برنامه ريزى در خصوص برگذاری جلسه حضوری انجام شود.
تمامى اعضاء شرکت حس خوب سفر به اين موضوع مى انديشند كه در چهارچوب قوانين و مقررات حقوقى و قانونى به شما عزيزان خدمات برتر و بهترى را ارائه كرده و به عنوان يك شرکت خدمت گذار مردم ارائه ى طريق و خدمات نموده و شما را در انتخاب کشور رویاهایتان همراهی کند.
این وب سایت سعی دارد با ارائه مطالب در خصوص روش های اخذ اقامت و شرایط زندگی در هر کشور از نظر قوانین و هزینه های زندگی به شما عزیزان درانتخاب بهترین روش و کشور مقصد کمک کند لذا شما می توانید به سادگی از طریق منوی این سایت هر کشور را که مایلید انتخاب کرده و در صفحه کشور مورد نظر تمام اطلاعات مورد نیاز خود را اخد نمایید.

مراحل کلی اخذ اقامت اروپا

اولین مرحله در اقدام مهاجرت، کسب اطلاعات کافی توسط متقاضی در مورد کشور مبدا و مقصد و همچنین سنجش شرایط مهاجرت می باشد. متقاضی پس از انتخاب کشور مورد نظر در مرحله دوم اقدام به اخذ مشاوره از شرکت مورد نظر می کنند که این مرحله توسط شرکت حس خوب سفر به صورت رایگان می باشد. در مرحله سوم فرم ارزیابی اولیه به متقاضی جهت تکمیل ارایه می شود. سپس در مرحله چهارم کشور مقصد و نوع روش مهاجرت مناسب شرایط متقاضی به وی پیشنهاد داده می شود ، در صورت تایید متقاضی در مرحله پنجم قراردادی فی مابین او و شرکت حس خوب سفر منعقد می گردد. در مرحله ششم نیز مدارک مورد نیاز ترجمه شده از شما اخذ می گردد و شرکت حس خوب سفر شروع به انجام اقدامات مورد نیاز جهت اخذ وقت سفارت و ویزا را انجام میدهد. در نهایت نیز پس از اخذ ویزا متقاضی در کشور مقصد تنها نخواهند ماند و همواره جهت انجام فعالیت هایی از جمله خرید ملک، راه اندازی کسب و کار، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، ثبت نام دانشگاه ، مدرسه و …. شرکت حس خوب سفر به شما عزیزان مشاوره تخصصی خود را ارایه خواهد نمود.

فرم ارزیابی اولیه