تلفن تماس: 02126407008

آلمان - حس خوب سفر

  • مهاجرت
  • تحصیلات
  • کار
  • سرمایه‌گذاری

مهاجرت به آلمان

آیا در حال حرکت به سمت آلمان هستید؟ یافتن شهرهایی در آلمان که کیفیت زندگی در آن نسبت به بقیه بهتر است. ما در این مقاله شرایط زندگی در آلمان و در چند شهر مهم این کشور پرداخته‌ایم. زندگی در آلمان مانند دیگر کشورها دارای مزایای زندگی و معایب و مشکلات زندگی می‌باشد. قبل از شروع زندگی در یک کشور شما بایستی با شرایط اجاره و خرید ملک و خانه، قیمت اجاره و خرید خانه در آلمان، هزینه زندگی، وضعیت کار و تحصیل در آن کشور اطلاعات کسب کنید.

Awesome Image
زندگی در آلمان

بررسی شرایط و هزینه‌های زندگی در آلمان

تحصیل در آلمان

این مقاله در ۳ بخش نوشته شده است. بخش اول مقاله به شرایط تحصیل در آلمان به صورت کامل می‌پردازد. در بخش دوم شرایط دریافت ویزای تحصیلی آلمان را قدم به قدم توضیح خواهیم داد و شما را با ابزارهای این کار آشنا می‌کنیم. بخش سوم این مطلب شرایط و مدارک پذیرش تحصیلی در مقاطع مختلف را کاملا توضیح میدهد.
Awesome Image
شرایط تحصیل در آلمان
Awesome Image
دریافت ویزای تحصیلی
Awesome Image
مدارک پذیرش تحصیلی

اقامت آلمان از طریق کار و یا ثبت شرکت

کشور آلمان یک مبلغ مشخص مالیاتی برای شرکت‌ها تعیین نکرده است. برای شرکت‌ها این مبلغ تقریبا ۳۰% است که شهرداری این مبلغ را کاهش می‌دهد. با این وجود آلمان یکی از رقابتی‌ترین سیستم‌های مالیاتی را در بین کشورهای صنعتی دارد و همین مسئله نیز بر روند ثبت شرکت در آلمان تاثیر به سزایی دارد. در ادامه شرایط زندگی در آلمان را برای شما بررسی خواهیم کرد.

Awesome Image
ثبت شرکت

بررسی آخرین قوانین اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت(۲۰۲۰)

Awesome Image
ویزای جستجوی کار

ویزای جستجوی کار آلمان – job seeker (شرایط ۲۰۲۰)

Awesome Image
ویزای کار آلمان

ویزای کار آلمان – Blue card (آخرین شرایط ۲۰۲۰)

اقامت از طریق سرمایه‌گذاری در آلمان

اقامت آلمان از طریق سرمایه‌گذاری مانند بعضی دیگر از کشورها قابل دریافت است. راه‌های سرمایه‌گذاری در هر کشوری متفاوت است و عموماً افراد از مزایای اقامت برای شروع یک تجارت و یا گسترش یک تجارت استفاده می‌نمایند. طبق قوانین اقامت آلمان از طریق سرمایه‌گذاری برای اتباع خارجی آزاد می‌باشد و هر فردی که در این کشور سرمایه‌گذاری کند، می‌تواند برای مدیریت کسب و کار و سرمایه خود اقامت دریافت کند. آلمان بزرگ‌ترین اقتصاد در اروپا و چهارمین اقتصاد بزرگ جهان است. کشور آلمان سومین صادرکننده تولیدات صنعتی است و بالاترین میزات تجارت در جهان را دارد. همچنین آلمان دارای ذخایر قابل توجهی از منابع طبیعی از جمله اورانیوم، چوب، پتاس، نیکل، مس و گاز طبیعی است. در زمینه انرژی‌های تجدیدپذیر، آلمان همچنان بزرگترین تولیدکننده توربین‌های بادی در جهان است و تقریبا یک سوم انرژی داخلی خود را از منابع تجدیدپذیر بدست می‌آورد.

Awesome Image
سرمایه گذاری در آلمان

بررسی آخرین قوانین اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری(۲۰۲۰)

پکیج ویزای مهاجرت

  • مشاوره رایگان

    مشاوره تخصصی بگیرید

  • فرآیند پذیرش

    پشتیبانی از ابتدا

مشاوره رایگان

Awesome Image

فرآیند پذیرش

Awesome Image