تلفن تماس: 02126407008

اسپانیا - حس خوب سفر

  • اقامت طلايى
  • تحصیل
  • کار
  • سرمایه‌گذاری

اقامت طلايى اسپانيا Golden Visa

گلدن ویزا به افراد خارجی این امکان را می‌دهد که بطور دائمی به اروپا مهاجرت کنند. خرید ملک، خرید اوراق قرضه دولتی، کمک مالی و یا ایجاد شغل از روش‌های سرمایه گذاری پیشنهادی برنامه گلدن ویزا می‌باشند.
براساس این قانون سرمایه‌گذار خارجی به همراه اعضای خانواده و والدین خود واجد شرایط اخذ اقامت دائم گلدن می‌باشند.

Awesome Image
گلدن ویزا

خدمات اخذ اقامت اسپانیا از طریق سرمایه‌گذاری

Awesome Image
هزینه‌های زندگی

شرایط زندگی در اسپانیا + هزینه‌ها (بررسی کامل ۲۰۲۰)

تحصیل در اسپانیا

اگر به دنبال مطالعه کامل‌ترین و جدیدترین شرایط تحصیل در اسپانیا و اخذ اقامت از طریق ویزای دانشجویی هستید، این مقاله برای شما نگارش شده است.
با مطالعه کامل این مقاله، با شرایط تحصیل در اسپانیا، شرایط اخذ پذیرش تحصیلی در اسپانیا، شرایط سنی تحصیل در اسپانیا، انواع بورسیه‌های تحصیلی در اسپانیا، هزینه‌های تحصیل در اسپانیا و… به طور کامل آشنا خواهید شد.
Awesome Image
شرایط کلی

بررسی کامل شرایط تحصیل مقطع کارشناسی در اسپانیا (آخرین اطلاعات ۲۰۲۰)

Awesome Image
مقطع کارشناسی

بررسی کامل شرایط تحصیل مقطع کارشناسی در اسپانیا (آخرین اطلاعات ۲۰۲۰)

Awesome Image
ارشد و دکتری

بررسی کامل شرایط تحصیل مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در اسپانیا

ویزای کار اسپانیا – آخرین اطلاعات (شرایط ۲۰۲۰)

اسپانیا به عنوان یک کشور توسعه یافته اروپایی محسوب می‌شود و رشد اقتصادی آن موجب جلب توجه افراد بسیاری گردیده و همین امر موجب شده تا متقاضیان بسیاری تمایل به اخذ ویزای کاری اسپانیا داشته باشند. برخی از ملیت‌ها برای اینکه بتوانند به راحتی در کشور اسپانیا به کار مشغول شده و زندگی کنند باید اقدام به دریافت ویزای کار اسپانیا نمایند. اجازه‌ی کار در اسپانیا ارتباط مستقیمی با وضعیت اقامت فرد متقاضی در کشور اسپانیا دارد و در اغلب موارد پیش از اینکه اجازه مهاجرت و جابجایی به کشور اسپانیا داده شود ابتدا باید وضعیت شغلی فرد متقاضی به صورت کاملا مشخصی عنوان گردد.

Awesome Image
ثبت شرکت

بررسی آخرین قوانین اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت ۲۰۲۰

Awesome Image
ویزای کار

بررسی شرایط اخذ ویزای کار اسپانیا

اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک و تمکن مالی

در این مقاله با ارائه بروزترین اطلاعات، به پرسش‌های شما درباره “اقامت اسپانیا با خرید ملک” و همینطور "اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی" پاسخ خواهیم داد. در بخش‌های مختلف این مقاله به بررسی مزایای خرید ملک در اسپانیا، فرآیند دریافت اقامت از این طریق، میزان سرمایه لازم، محدودیت‌ها، شرایط تمدید و… خواهیم پرداخت.
Awesome Image
خرید ملک

بررسی دقیق دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک (آخرین شرایط ۲۰۲۰)

Awesome Image
تمکن مالی

بررسی آخرین قوانین اقامت از طریق تمکن مالی در اسپانیا (۲۰۲۰)

درباره زندگی در اسپانیا

کشور اسپانیا در میان ۳ کشور نخست در لیست پر بازدیدترین کشورهای جهان قرار دارد. ۱۲٪ جمعیت اسپانیا مهاجر هستند، برای مثال حدود ۳۷۵،۰۰۰ نفر انگلیسی، نزدیک به ۲۰۰،۰۰۰ آلمانی و ۱۷۵،۰۰۰ ایتالیایی در اسپانیا زندگی می‌کنند. افراد زیادی معتقدند اسپانیا یکی از بهترین مکان‌ها برای زندگی است. یکی از دلایلی که چرا تعطیلات در اسپانیا بسیار محبوب است به علت آب و هوای جذاب و منحصر به فرد این کشور است. در واقع، دریای اسپانیا و جنوبی این کشور بهترین آب و هوا در کل اروپا است. همچنین تنوع و سلامت مواد غذایی اسپانیا در کل اروپا زبان زد است و به عنوان غذاهای مفصل مدیترانه‌ای شناخته می‌شود.
زبان اسپانیایی دومین زبان فراگیر در جهان است و حدود ۵۰۰ میلیون نفر در جهان به این زبان صحبت می‌کنند. اگر شما برای مهاجرت به دنبال زندگی در یک محیط شهری حرفه‌ای برای پیشرفت کاری و استفاده از تکنولوژی هستید شهرهایی مانند مادرید، بارسلونا و سویا انتخاب خوبی هستند. اگر هدف از مهاجرت به اسپانیا تفریح و محیط آرام است بهتر است یک شهر در کنار کاستا دل سول، که در میان مهاجران بازنشسته اروپایی محبوب است، را در نظر بگیرید.

  • مشاوره رایگان

    مشاوره تخصصی بگیرید

  • فرآیند پذیرش

    پشتیبانی از ابتدا

مشاوره رایگان

از زمانی که تصمیم به مهاجرت گرفتید برای پیدا کردن نقشه راه، از مشاورین ما کمک بگیرید.

Awesome Image

فرآیند پذیرش

مراحل کلی اخذ اقامت اروپا

Awesome Image